Uudised

 1. Odlo - palju rohkemat kui suusatamine!

  Odlo on turul olnud juba üle 70 aasta ja nende pikaajaline kogemus väljendub ülimalt tehnilistes ja innovaatilistes rõivastes.
  Paljudele on tõenäoliselt Odlo silma jäänud just suusaspordis, kuid tegelikult leiab nende sulest tooteid aastaringseks õues sportimiseks.. 

   

  Odlo otsib pidevalt uusi tehnoloogiaid, et tõesti pakkuda funktsionaalseid ning viimse detailideni läbimõeldud tooteid nii harrastajatele kui ka tipp-sportlastele.

  Loe edasi »
 2. Kuidas valmistuda Tartu Maratoniks?

  Tartu Maraton on eestlaste jaoks kui sportlaste laulupidu. Varem või hiljem jõuab väga suur hulk meist just Tartu Maratoni radadele võistluskogemust püüdma.

  Foto:Ardo Säks/Klubi Tartu Maraton


  Kuidas selleks valmistuda ja mida silmas pidada? Ajakirjas Sport on Jaak Teppan juba mõned aastad tagasi asjakohased soovitused andnud: 

   

  Loe edasi »
 3. Keskkonnasäästlikkus spordirõivaste tööstuses

  Üha enam on päevakorral meie ökoloogiline jälg - nii üksikisiku tasandil kui ka ettevõtetes. Kõik liiguvad selles suunas, et pakkuda keskkonnasõbralikke alternatiive ja meie valikud aina laienevad. Heidamegi pisut valgust, mida erinevad ettevõtted teevad, et pakkuda keskkonnasõbralikke tooteid? 

   

  CRAFT

  Jätkusuutlikus on Crafti tegemistes viimastel aastatel tõusnud eriti olulisele kohale. Alustades juba sellest, et disainitakse piisavalt vastupidavaid rõivaid, et neid ei tuleks tihti välja vahetada. Üha enam kasutatakse taaskäideldud materjale tootmises. Näiteks üks läbi aegade populaarsemaid tooteid Fuseknit Comfort on toodetud täielikult ümbertöödeldud polü

  Loe edasi »
 4. Kuidas riietuda suusatamiseks?

  Leia sobiv aluspesu siit!

  Loe edasi »
 5. Isikupärased ja kvaliteetsed suusariided Sinu klubile!

  SUUSADRESSID

  | AMBITION

  Ambition suusajakk on klientide lemmik ning justkui loodud murdmaasuusatamiseks! Küljepaneelid ning käiste sisemine osa on valmistatud eriti venivast uhutud materjalist, pakkudes seeläbi liikumisvabadust ning head õhutust. Selleks, et pimedal talveperioodil olla siiski nähtav, on jakk minimalistlikult varustatud helkuritega nii eest kui ka tagant. Lisaks on esipaneelil kaks lukuga taskut. Selle jaki valmistamisel on kasutatud 33% ulatuses taastöödeldud materjale. Jakk on keskmise lõikega, seega i

  Loe edasi »
 6. Bergans - aktiivse inimese asendamatu kaaslane!

  Juba mõnda aega tagasi andsime teada, et meie e-poodi on sisenenud uus bränd. On aeg lähemalt tutvust teha, millega tegeleb Bergans!

   

   

  Bergans on turul olnud juba üle sajandi! Nagu ikka kõik head asjad, on ka Bergans sündinud entusiasmist. 

  Kõige esimene toode, millega turule tuldi ning mis ka patendeeriti, oli seljakott. See osutus aga niivõrd edukaks ning kuulsaks, et seda kasutasid polaarekspeditsioonidel Amundsen ja Scott

  Loe edasi »
 7. Kuidas käia lastega muretult ujumas?

  Kui mõelda toredatele aktiivsetele tegevustele koos lastega, siis basseinis sulistamine on kindlasti esirinnas. Siin on näpunäiteid, kuidas säilitada kainet mõistust veekeskuse külastust planeerides! 

   

  Söök ja jook

  Madal veresuhkur võib olla tõeline tujurikkuja, seega esimene nipp on väikesed tervislikud snäkid. Vahetult enne basseini minekut tagad nõnda, et lapsel on parajalt energiat vees hullamiseks. Veest välja tulles on hea väikese vahepalaga oma lapse energiataset taas turgutada. Kindlast tasub kaasa haarata juua, kuna basseinis mürgeldamine võib tekitada vedelikukaotust

   

  Loe edasi »
 8. Uus bränd - True Story

   

  Tähelepanelik orienteerumishuviline on ilmselt juba märganud, et tegelikult on True Story meie kodulehel juba mõnda aega figureerinud. Siiski oleks paslik lähemalt rääkida, mis brändiga on tegu! 

  True Story pesitseb meie naabrite juures Lätis. Tegemist on kaasaegse spordirõivaste valmistajaga, eesotsas juhib tegevust Edgars Bertuks, kes on maailmameister orienteerumises. Koos teiste orienteerujatega soovivad nad läbi oma brändi jagada enda kogemusi ning lugusid. Eesmärgiks on end panna pidevalt proovile ning luua kõige silmapaistvamaid ning sealjuures tunda tegemisest rõõmu. 

   

  Nende

  Loe edasi »
 9. Kuidas riietuda talviseks jooksuks?

  Talvine jooks võib olla üks rahuldustpakkuvamaid tegevusi. Joosta pehmel ja tasasel lumel kargetes külmakraadides, mis hoiavad sind samaaegselt jahedana. (Ilmselgelt elame sinisilmses lootuses, et ühel ilusal päeval see lumi ikka tuleb!)
  Siiski, selleks et talvist jooksutrenni tõesti nautida, on oluline riietuda korrektselt

   

   

  Tihtilugu juhtub nii, et väljas valitsevad miinuskraadid võivad esialgu ehmatada. Nii kipume riietuma liiga soojalt

  Loe edasi »
 10. Noorsportlane Robin Möll pajatab HESTRA kinnastest

  Noor ja lootustandev suusataja Robin Möll otsustas sel hooajal anda võimaluse HESTRA kinnastele. Uurisime, kuidas on ta siiani kinnastega rahul ning kellele Robin kindaid soovitab. 
   
   
  Miks otsustasid just HESTRA kinnaste kasuks sel hooajal?
   
  Loe edasi »
Page