Uudised

 1. Isikupärased ja kvaliteetsed suusariided Sinu klubile!

  SUUSADRESSID

  | AMBITION

  Ambition suusajakk on klientide lemmik ning justkui loodud murdmaasuusatamiseks! Küljepaneelid ning käiste sisemine osa on valmistatud eriti venivast uhutud materjalist, pakkudes seeläbi liikumisvabadust ning head õhutust. Selleks, et pimedal talveperioodil olla siiski nähtav, on jakk minimalistlikult varustatud helkuritega nii eest kui ka tagant. Lisaks on esipaneelil kaks lukuga taskut. Selle jaki valmistamisel on kasutatud 33% ulatuses taastöödeldud materjale. Jakk on keskmise lõikega, seega i

  Loe edasi »
 2. Bergans - aktiivse inimese asendamatu kaaslane!

  Juba mõnda aega tagasi andsime teada, et meie e-poodi on sisenenud uus bränd. On aeg lähemalt tutvust teha, millega tegeleb Bergans!

   

   

  Bergans on turul olnud juba üle sajandi! Nagu ikka kõik head asjad, on ka Bergans sündinud entusiasmist. 

  Kõige esimene toode, millega turule tuldi ning mis ka patendeeriti, oli seljakott. See osutus aga niivõrd edukaks ning kuulsaks, et seda kasutasid polaarekspeditsioonidel Amundsen ja Scot

  Loe edasi »
 3. Kuidas käia lastega muretult ujumas?

  Kui mõelda toredatele aktiivsetele tegevustele koos lastega, siis basseinis sulistamine on kindlasti esirinnas. Siin on näpunäiteid, kuidas säilitada kainet mõistust veekeskuse külastust planeerides! 

   

  Söök ja jook

  Madal veresuhkur võib olla tõeline tujurikkuja, seega esimene nipp on väikesed tervislikud snäkid. Vahetult enne basseini minekut tagad nõnda, et lapsel on parajalt energiat vees hullamiseks. Veest välja tulles on hea väikese vahepalaga oma lapse energiataset taas turgutada. Kindlast tasub kaasa haarata juua, kuna basseinis mürgeldamine võib tekitada vedelikukaotust

   

  Loe edasi »
 4. Uus bränd - True Story

   

  Tähelepanelik orienteerumishuviline on ilmselt juba märganud, et tegelikult on True Story meie kodulehel juba mõnda aega figureerinud. Siiski oleks paslik lähemalt rääkida, mis brändiga on tegu! 

  True Story pesitseb meie naabrite juures Lätis. Tegemist on kaasaegse spordirõivaste valmistajaga, eesotsas juhib tegevust Edgars Bertuks, kes on maailmameister orienteerumises. Koos teiste orienteerujatega soovivad nad läbi oma brändi jagada enda kogemusi ning lugusid. Eesmärgiks on end panna pidevalt proovile ning luua kõige silmapaistvamaid ning sealjuures tunda tegemisest rõõmu. 

   

  Nende

  Loe edasi »
 5. Kuidas riietuda talviseks jooksuks?

  Talvine jooks võib olla üks rahuldustpakkuvamaid tegevusi. Joosta pehmel ja tasasel lumel kargetes külmakraadides, mis hoiavad sind samaaegselt jahedana. (Ilmselgelt elame sinisilmses lootuses, et ühel ilusal päeval see lumi ikka tuleb!)
  Siiski, selleks et talvist jooksutrenni tõesti nautida, on oluline riietuda korrektselt

   

   

  Tihtilugu juhtub nii, et väljas valitsevad miinuskraadid võivad esialgu ehmatada. Nii kipume riietuma liiga soojalt

  Loe edasi »
 6. Noorsportlane Robin Möll pajatab HESTRA kinnastest

  Noor ja lootustandev suusataja Robin Möll otsustas sel hooajal anda võimaluse HESTRA kinnastele. Uurisime, kuidas on ta siiani kinnastega rahul ning kellele Robin kindaid soovitab. 
   
   
  Miks otsustasid just HESTRA kinnaste kasuks sel hooajal?
   
  Loe edasi »
 7. MIS ON HESTRA?

   

  HESTRA on üks juhtivatest kindabrändidest maailmas! 

  Alustanud pereettevõttena juba üle 80a tagasi väikelinnas nimega Hestra, on ettevõte täielikult olnud pühendunud kinnastele. Aastate vältel on arendatud kindaid, mis oleks vastupidavad, mugavad ja soojad. Tänaseks päevaks on HESTRA valikus üle 400 erineva stiiliga kindapaari, pakkudes seeläbi individuaalsust. 
  Magnussonide perekonnast välja kasvanud ettevõtet juhivad endiselt Magnussonid ning pereettevõttele kohaselt on ka nende pojad, neljas generatsioon Magnussone, samuti HESTRAs tööl. 


  HESTRAl on enda tootmishooned, mistõttu on neil selge ülevaade tootmisahelast. Samuti valivad nad hoolega kogu materjali, mida kasutatakse ki

  Loe edasi »
 8. Poe lahtioleku ajad suvel

  Duncani pood Tartus on suvel avatud järgneva graafiku alusel:

  01.07-05.08 E, T, K 11.00-17.00

  Teisipäeval (21.08)  11.00-17.00

  Asume Tartu lauluväljaku raadiomaja II korrusel.

  Aadress - Laulupeo pst 25/2

   

  Loe edasi »
 9. Talvehooaja lõpumüük, hinnad all kuni -55%

  Ilus talv hakkab lõppema, kuid suusatada saab veel igas Eestimaa nurgas. 

  E-poes on käima läinud selle talve hooaja lõpumüük! Hinnad on all kuni -55%!

  Allahindlused kehtivad järgmistele kategooriatele (lingile klikkides jõuad tootevaliku juurde):

  suusajakid

  suusapüksid

  suusakombed

  suusavestid

  joped

  laste soe pesu

  Sooduspakkumine kehtib märtsi lõpuni või kuni kaupa jätkub!

  Loe edasi »
 10. Uued brändid SEGER ja MIRY

  Müügile on jõudnud uute brändide Seger ja Miry tooted!

   

  Segeri brändi ajalugu ulatub aastasse 1947.  Gunnar Segerqvist, kõigest 16aastane poiss, otsustas oma elusaatuse eest ise hoolt kanda. Gunnari kodukohas (Röshult, Gällstad) oli kudumisel olnud juba pikk traditisioon, mistõttu tema spetsialiseerumine tekstiilivaldkonnale osutus loomulikuks valikuks. Segeri algne tootevalik koosnes peamiselt sokkidest, jalgpallipõlvikutest ning naiste ja laste pikkadest sokkidest. 

  Segeri tootmine on tänini Rootsis, Gällstadis. Tootmispinda on kokku üle 6500 m2, kasutusel on tipptehnoloogial põhinevad masinad ning ettevõttes töötab üle 80 oma ala spetsialisti.Segeri kui brändi alustaladeks on olnud läbi aastate teenuse, kvaliteedi, funktsionaalsuse, arendustegevuse ja kommunikatsiooni kõrge tase. 

  Seger on

  Loe edasi »
Page