Trimtexi eritellimus

Trimtex True grit logo black

Aitame spordiklubidel ja ettevõtetel tugevdada oma kuvandit läbi funktsionaalse riietuse!


Soovid oma tiimile unikaalse disainiga spordirõivaid?

Duncan OÜ soovitab Trimtexit! Miks?

PÕHJUSEID ON PALJU:

  • Disain, kvaliteet ja mugavus iseloomustavad kõige paremini Trimtexi tooteid
  • Trimtexil on väga lai tootevalik, alustades harrastajale mõeldud lihtsast T-särgist ja lõpetades tuuletunnelis testitud eraldistardikombega
  • Trimtex suudab pakkuda terviklahendust tiimidele, kelle hulgas on nii jooksjaid, suusatajaid , rattureid, triatleete, orienteerujaid kui seiklussportlasi - erinevad tooted, ühtne disain
  • Trimtexi riided on loodud põhjamaiselt karmidesse oludesse - tootearendus ning testimine on tehtud Norras
  • Arenduskoostöö Norra teadus- ja tehnoloogiaülikooliga (NTNU) ning tippsportlastega (Thor Hushovd, Anders Gløersen)
  • Trimtexi riided valmistatakse Eestis!

 

 

DISAIN

Riiete kujundus kantakse lasertrükiga lõikedetailide kaupa otse kangale. Kujunduse osana trükitakse kangale ka kõik embleemid, logod ja tekstid. Erinevalt siiditrükist või kuumpresstrükist kinnitub sublimeeritud värv kangakiu sisse ja ei ole kanga peal käega katsudes tajutav.

Disaini võimalusi saab piirata ainult teie kujutlusvõime. Võite kujunduses kasutada neoonvärve, fotosid, joonistusi jm. Soovi korral võite tellida uued riided järgides täpselt seni kasutuses olnud, enda spordiklubi või kollektiivi traditsioonilist riiete kujundust. Koostöös Trimtexi disaineritega saame lasta teha teie soovidele vastavalt täiesti uue ja unikaalse lahenduse. Soovid inpsiratsiooni!? Vaata lahedaid disaininäiteid tehtud töödest ning tutvu Trimtexi kataloogidega. Eridisainiga riideid pakume ka väikestele klubidele ja võistkondadele. Iga eridisainiga tooteartikli miinimumkogus on üldjuhul kümme toodet, aga oleme täitnud ka tellimusi alates viiest tootest. Mõned näited Eesti klientidele tehtust:

 Näited Trimtexi tehtud särkidest

TARNE
Tarneaeg võib hooajaliselt olla veidi erinev. Tellimuse kinnitamisest kuni toodete valmimiseni tuleb arvestada 5-7 nädalat. Kevad-talvisel kõrghooajal kuni 8 nädalat. Tarnenädala anname tellijale teada pärast tellimuse kinnitamist.
Pärast tellimuse kinnitamist ei ole võimalik eridisainiga toodete tellimust enam muuta. Muuta või tühistada saab ainult standardsete laotoodete tellimusi, kui toodetele ei ole tellitud logode, tekstide, piltide vm pealetrükki. Kasutamata standardseid laotooteid saab tagastada 14 päeva jooksul alates toodete kättesaamisest.
Tellitud tooted saadab tellijale Duncan. Saatmisviis ja transpordikulu maksumus lepitakse kokku kauba tellimisel.
NÄIDISTE LAENAMINE
Esmakordsel tellimisel soovitame kindlasti tellida meilt laenuks näidiste komplekti, et saaksite tellitavaid mudeleid oma käega katsuda ja olla kindlad, et valite õiged suurused. Üldjuhul on näidiste laenuperioodiks kolm nädalat ja laenamine on tasuta. Näidiste saatmise ja tagasisaatmise kulu katab Duncan.
SUURUSED
Kui olete varem Trimtexi riideid tellinud ja näidiseid proovimiseks ei vaja, siis võite juhinduda tellimisel ka suuruste tabelist
PRETENSIOONID
Trimtexi tooted on kõrge kvaliteediga ja seetõttu anname neile 2-aastase garantii. Garantii ei kata toodete normaalselt kasutamisel ja hooldamisel tekkivat kulumist, samuti toodete mittesihipärast kasutamist. Pretensiooni esitamiseks palume meiega ühendust võtta aadressil info ät duncan .ee . Palume pretensiooni esitades probleemi lühidalt kirjeldada ja lisada fotod leitud defekti või tellimusele mittevastavuse kohta. Edasises suhtluses lepime kokku mittevastavate toodete tagasisaatmise. Sõltuvalt probleemi olemusest garantii alla kuuluv toode kas parandatakse või asendatakse uuega.