Trimtex True grit logo black

Aitame spordiklubidel ja ettevõtetel tugevdada oma kuvandit läbi funktsionaalse riietuse!


Customized – valmistatud eritellimusel

Trimtex on eritellimuste ekspert, omades valdkonnas 45-aastast kogemust. Valmistame tuhatkond made-on-order tellimust kuus, mis tähendab, kaup toodetakse hoolsalt vastavalt kliendi tellimusele.

Lisaks vastupidavate riiete valmistamisele aitame eritellimustega kaasa ka ületootmise ja jäätmete vähendamisele. See on rõivatööstuse üks suurimaid väljakutseid ja Trimtex töötab järjepidevalt selle nimel, et olla osa lahendusest.

Lubame oma klientidele, et esitame rõivatööstusele väljakutse jääkide vähendamise ja taaskasutusega nende sõnade parimas tähenduses.

Lisaks teeme alati kõik endast oleneva, et teadlike ja vastutustundlike valikute kaudu pakkuda kompromissitu kvaliteediga unikaalseid tooteid.

Trimtexi riided saavad hakkama ka kõige intensiivsematel treeningutel ning meie soov on läbi riiete anda Sulle eelis nii treeningul kui võistlustules. Meie suurim soov on muuta nii tippsportlane kui ka harrastaja paremaks! Oleme rõõmsad, et Trimtexi tipptasemel spordiriided valmivad just Eestis. Soovid rohkem informatsiooni või hinnapakkumist oma klubile, ettevõttele või sõpruskonnale? Võta meiega ühendust!

Tutvu meie töödega ka Facebookis ja Instagramis

DISAIN

Olgu spordialaks triatlon, jooksmine, murdmaasuusatamine, jalgrattasõit, orienteerumine või midagi muud, oleme valmis kujundama Sinu unistuste riided. Pole oluline, kas esindad iseenast, tiimi, klubi või ettevõtet, Trimtexi abil saad vägeva spordielamuse! Allpool on vaid üksikud näited disiainiideedest. Kui Sul endal kujundusmõtted ei lenda, küsi julgelt meilt inspiratsiooni andvaid katalooge ja disainisoovitusi. Mahedad toonid või pöörane neoonvärvide tulevärk - Sina valid, meie joonistame.

RATAS

TRIATLON

JOOKS

ORIENTEERUMINE

JAKID

SUUSATAMINE

TARNE
Keskmine tarneaeg on 5-7 nädalat. Tarneviis lepitakse kokku kauba tellimisel.
NÄIDISTE LAENAMINE
Esmakordsel tellimisel soovitame küsida laenuks tootenäidised, et saaksite tellitavate mudelitega tutuvuda ja seeläbi olla kindlad, et valite õiged suurused. Üldjuhul on näidiste laenuperioodiks kolm nädalat. Laenamine on tasuta.
SUURUSED
Kui olete varem Trimtexi riideid tellinud ja näidiseid proovimiseks ei vaja, siis võite juhinduda tellimisel ka suuruste tabelist
TEHTUD

 

 

 

 

 

 

 

 

KLIENDID
JÄTKUSUUTLIKKUS

Loe lähemalt:

GARANTII ja PRETENSIOONID
Trimtexi tooted on tuntud kõrge kvaliteedi poolest ja seetõttu anname neile 2-aastase garantii. Garantii ei kata toodete normaalsel kasutamisel ja hooldamisel tekkivat kulumist, samuti toodete mittesihipärast kasutamist. Sõltuvalt probleemi olemusest garantii alla kuuluv toode kas parandatakse või asendatakse uuega.